| Greutate | 2,18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 2,5 × 52 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482023353 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |
Decorațiune NEOLED – Art. 807-20, Eglo, Alb
250,00 lei
250,00 lei
| Greutate | 2,18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 2,5 × 52 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482023353 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |