| Greutate | 2,145 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66 × 2,5 × 95 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482023360 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |
Decorațiune NEOLED – Art. 807-21, Eglo, Alb
260,00 lei
260,00 lei
| Greutate | 2,145 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66 × 2,5 × 95 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Plastic, Oțel |
| Culoare | Alb |
| EAN | 7391482023360 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP44 |