| Greutate | 0,265 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 6 × 24 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb, Maro |
| EAN | 7391482028167 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune FAUNA LED – Art. 271-36, Eglo, Maro/Alb
56,00 lei
56,00 lei
| Greutate | 0,265 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 6 × 24 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb, Maro |
| EAN | 7391482028167 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |