| Greutate | 0,397 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 34 × 6 × 32 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb, Maro |
| EAN | 7391482028174 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |
Decorațiune FAUNA LED – Art. 271-37, Eglo, Maro/Alb
89,00 lei
89,00 lei
| Greutate | 0,397 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 34 × 6 × 32 cm |
| Brand | Eglo Christmas |
| Material | Lemn |
| Culoare | Alb, Maro |
| EAN | 7391482028174 |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Clasa de protecție | IP20 |