| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 9,7 × 10 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681155102 |
| Clasa de protecție | IP44 |
Plafonieră de interior OVUM – Art. 01-4309, Redo, Crom
905,38 lei
78 în stoc



