| Greutate | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 24 × 9,2 × 24 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681155096 |
| Clasa de protecție | IP44 |
Plafonieră de interior OVUM – Art. 01-4308, Redo, Negru
608,17 lei
160 în stoc





