| Greutate | 1,09 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 24 × 9,2 × 24 cm |
| Culoare | Alamă |
| Tip soclu | LED |
| Tensiune | |
| putere | |
| Culoare lumina | 3000/4000K |
| Brand | Redo |
| EAN | 6421681155089 |
| Clasa de protecție | IP44 |
Plafonieră de interior OVUM – Art. 01-4307, Redo, Alamă
678,12 lei
159 în stoc



