Suspensie LED din aluminiu cu finisaj auriu roz periat. Difuzor silicon opal. Înălțime reglabilă. 22W, 1980 lm. 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan.
Suspensie de interior OCELLIS – Art. 814263, Schuller, Auriu Roz
1.066,70 lei
| Greutate | 0,78 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 21 × 12 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu Roz |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |




