Plafonieră LED cu 3 surse de lumină. Fabricat din metal, finisaj cromat. Abajururi sferice din policarbonat cu diametrul de Ø12 cm, cu interior texturat și lemente metalice cu finisaje în cupru satinat, alamă satinată și crom. LED de 14.4 W. 3000K. 1000 lm. Dimabil. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește un driver LED reglabil 0-10V. Pentru a reduce lumina, utilizați un dimmer LED de perete cu aceste caracteristici.
Plafonieră de interior SPHERE – Art. 794025, Schuller, Multicolor
1.629,68 lei
| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 15 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Multicolor |
| Material | Metal, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |




