Plafonieră cu 3 surse de lumină LED, din metal cromat. Abajururi sferice cu diametrul de 12 cm din policarbonat cu interior texturat și elemente metalice cu finisaje în cupru satinat, alamă satinată și crom. LED de 14.4W, 3000K, 1000 lm. Telecomandă inclusă. Acest produs folosește un driver LED reglabil 0-10V, un dimmer și o telecomandă cu frecvență radio.
Plafonieră de interior SPHERE – Art. 794025D, Schuller, Multicolor
2.192,66 lei
| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 15 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Multicolor |
| Material | Metal, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





