Veioză din oțel și aluminiu, cu finisaj cromat. Difuzor cu piese de cristal fațetat. Iluminare LED 11.7 W. 600 lm. 3000K.
Veioză de interior SINUA – Art. 791052, Schuller, Crom
924,47 lei
| Greutate | 1,38 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 18 × 16 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Crom |
| Material | Aluminiu, Oțel, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |





