Suspensie LED cu 9 surse de lumină. Fabricat din metal, finisaj cromat. Abajururi sferice din policarbonat cu diametrul de Ø10 cm, 12Ø cm, Ø20 cm, cu interior texturat și elemente metalice cu finisaje în cupru satinat, alamă satinată și crom. Lungime reglabilă. LED 54W. 3000K. 3780 lm. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan. Acest produs folosește driver LED cu TRIAC și reglare 0-10V, include un set de reglare cu dimmer și telecomandă cu radiofrecvență sau poate fi reglat cu un dimmer de perete TRIAC sau 0-10V.
Suspensie de interior SPHERE – Art. 793091D, Schuller, Multicolor
5.333,51 lei
| Greutate | 7,4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 110 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Multicolor |
| Material | Metal, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







