Aplică cu o sursă de lumină LED, din metal, finisaj crom. Abajur dublu, exterior din sticlă lucioasă și interior din policarbonat transparent cu forma de con în trepte. LED de 5W. 450 lm 3000K.
Aplică de interior NEBULA – Art. 584659, Schuller, Crom
657,80 lei
| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 12 × 17 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal, Sticla, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | COB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






