Suspensie de interior cu 1două surse de lumină LED, din metal, finisaj cromat. Abajur dublu, exterior din sticlă lucioasă și interior din policarbonat transparent cu forma de con în trepte. Ajustabil pe lungime. LED 12x5W. 5400 lm 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan.
Suspensie de interior NEBULA – Art. 584541, Schuller, Crom
5.540,92 lei
| Greutate | 8,56 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 54 × 200 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal, Sticla, Policarbonat |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | PCB |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |







