Lampadar de interior din metal și aluminiu, finisaj alb mat. Difuzor silicon opal. LED de 43W, 3.600 lm, 3000K
Lampadar de interior CAT – Art. 503792, Schuller, Alb
2.074,14 lei
| Greutate | 3,75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 108 × 82 × 30 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Alb |
| Material | Aluminiu, Metal, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |








