Aplică/Plafonieră, realizată din oțel cu finisaj auriu și aluminiu negru mat. Difuzor acrilic opal. LED 38W. 1400 lm. 3000K. Este furnizată cu dibluri basculante, pentru a îmbunătăți fixarea pe tavan.
Plafonieră de interior ORIEL – Art. 226387, Schuller, Auriu
1.214,85 lei
| Greutate | 2,32 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 9 × 46 × 40 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Auriu |
| Material | Aluminiu, acrilic, Oțel |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |




