Aplică din oțel și aluminiu. Finisaj negru mat. Difuzor silicon opal. Elementul permite întoarcerea brațului spre dreapta sau stânga. Iluminare LED 19.5W. 900 lm. 3000K.
Aplică de interior GRAFOS – Art. 227018, Schuller, Negru
773,36 lei
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 28 × 94 × 4 cm |
| Brand | Schuller |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu, Oțel, Silicon |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tip soclu | LED |
| putere | |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Dimabil | |
| Stoc | livrare în 2-3 săptămâni – stocul variază în funcție de stocul producătorului, stoc producător |






