| Greutate | 8,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 106 × 106 × 11 cm |
| Brand | Incanti |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6.42168E+12 |
| Material | Cristal, Metal |
| Culoare lumina | 3000K-6000K |
| putere |
Suspensie de interior VANESIA – Art. IVA PR XL 11, Incanti, Auriu
2.624,64 lei
39 în stoc



