| Greutate | 8,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 91 × 46 × 11 cm |
| Brand | Incanti |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6.42168E+12 |
| Material | Cristal, Metal |
| Culoare lumina | 3000K |
| putere |
Lampadar de interior VANESIA – Art. IVA F 11, Incanti, Auriu
2.123,82 lei
36 în stoc











