| Greutate | 5,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66 × 66 × 11 cm |
| Brand | Incanti |
| Tip soclu | LED |
| Culoare | Auriu |
| EAN | 6.42168E+12 |
| Material | Cristal, Metal |
| Culoare lumina | 3000K-6000K |
| putere |
Suspensie de interior VANESIA – Art. IVA PR M 11, Incanti, Auriu
1.755,56 lei
63 în stoc



