| Dimensiuni | 10 × 8 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X6W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351007405 |
Suspensie de interior ZOOM P0416, Maxlight, negru
993,59 lei















