| Dimensiuni | 5 × 17 × 9 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2x4W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP44 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Aluminiu |
| EAN | 5903351005616 |
Aplică de interior ZONE W0201, Maxlight, alb
270,59 lei











