| Dimensiuni | 19 × 45 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X3W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351006460 |
Veioză de interior SEDA T0040, Maxlight, auriu
989,51 lei
Stoc epuizat










