| Dimensiuni | 21 × 26 × 145 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X8W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351006453 |
Suspensie de interior SEDA P0384, Maxlight, auriu
977,98 lei














