| Dimensiuni | 60 × 60 × 300 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 100W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Oțel, acrilic |
| EAN | 5903351012164 |
Suspensie de interior RITZ P0483D, Maxlight, auriu
10.357,36 lei















