| Dimensiuni | 4 × 61 × 22 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1X6W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP23 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351007474 |
Aplică de interior SABRE W0281, Maxlight, negru
534,72 lei













