| Dimensiuni | 12 × 25 × 50 cm |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 6W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Aluminiu, acrilic, alabastru |
| EAN | 5903351012355 |
Aplică de interior RETRO W0328, Maxlight, auriu
1.374,28 lei










