| Dimensiuni | 11 × 16 × 20 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 3W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Aluminiu, acrilic, alabastru |
| EAN | 5903351012362 |
Aplică de interior RETRO W0329, Maxlight, negru
545,18 lei










