| Dimensiuni | 50 × 150 cm |
|---|---|
| Culoare | Cupru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x14W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | Oțel, acrilic |
| EAN | 5903351007375 |
Suspensie de interior QUEEN COP P0243D, Maxlight, cupru
1.209,40 lei
Stoc epuizat












