| Dimensiuni | 12 × 12 × 12 cm |
|---|---|
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 5X5W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351011389 |
Suspensie de interior MESH P0439, Maxlight,
1.751,84 lei
1.751,84 lei
| Dimensiuni | 12 × 12 × 12 cm |
|---|---|
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 5X5W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | metal |
| EAN | 5903351011389 |