| Dimensiuni | 7,5 × 90 × 7 cm |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x9W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP54 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351004565 |
Aplică de interior FINGER90 W0232, Maxlight, negru
964,22 lei
Stoc epuizat







