| Dimensiuni | 7 × 90 × 7 cm |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 1x9W |
| Culoare lumina | 3000K |
| Tensiune | |
| Clasa de protecție | IP54 |
| Brand | Maxlight |
| Material carcasă | acrilic, metal |
| EAN | 5903351001755 |
Aplică de interior FINGER90 W0214, Maxlight, alb
991,10 lei













