Lampa suspendată LORD 2 are un abajur rotund din sticlă de alabastru, suspendat de un baldachin din nichel mat. Accentul decorativ din lemn de fag completează aspectul simplu al luminii. Inaltimea este reglabila datorita cablului spiralat din plastic de culoare argintie. Lampa cu pandantiv se integrează perfect în interioarele tradiționale în stil cabană, oferind un iluminat confortabil în bucătărie sau deasupra mesei din sala de mese. Becul nu este inclus. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Pendul de interior LORD 2 – Art. 87009 , Eglo Argintiu, nichel mat, fag
294,87 lei
| Greutate | 1,937 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 36 × 110 cm |
| Culoare | Argintiu, Nichel mat, fag |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă alabastru |
| EAN | 9002759870096 |








