Acest corp de iluminat cu pandantiv din seria BRENDA este realizat din oțel nichel satinat și sticlă albă satinată. Are izolație de protecție și are nevoie de o lampă E27 pentru a străluci.
Pendul de interior BRENDA – Art. 87052, Eglo, Nichel mat
223,70 lei
| Greutate | 1,849 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 39,5 × 110 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă satinată |
| EAN | 9002759870522 |









