Lampa suspendată BRENDA are un abajur rotund din sticlă de alabastru, suspendat de un baldachin rotund din nichel mat. Lampa cu pandantiv se îmbină superb în interioarele moderne în stil cabană, oferind un iluminat confortabil în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 1 bec E27 care nu este inclus.
Pendul de interior BRENDA – Art. 87054, Eglo, Nichel mat
152,52 lei
| Greutate | 0,919 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19,5 × 110 cm |
| Culoare | Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă alabastru |
| EAN | 9002759870546 |







