Acest corp de iluminat cu pandantiv din seria ALBANY este realizat din plastic alb și sticlă de alabastru alb. Are izolație de protecție și are nevoie de o lampă E27 pentru a străluci.
Pendul de interior ALBANY – Art. 90978, Eglo, Alb
172,86 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 1,514 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 110 cm |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Plastic |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă alabastru |
| EAN | 9002759909789 |









