Lampa de suspendare RAZONI are un abajur de sârmă rotunjit, în negru, care înconjoară un cilindru interior de sticlă albă. Abajurul creează un joc fascinant de lumini și umbre de îndată ce lumina este aprinsă. Cu designul său monocrom, pandantivul funcționează superb cu stilurile de design interior modern și scandinav, oferind un iluminat confortabil în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior RAZONI – Art. 92252, Eglo, Negru
376,22 lei
| Greutate | 1,769 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19 × 130 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Oțel, Sticlă satinată |
| EAN | 9002759922528 |








