Lampa suspendată RIVATO are un cilindru de sticlă albă cu elemente metalice decorative cu finisaj cromat. Elementele decorative amintesc de firele de iarbă. Designul are, de asemenea, un baldachin metalic rotund de culoare crom. Lumina clasică cu pandantiv se integrează perfect în interioarele moderne, oferind un iluminat elegant în living sau sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Pendul de interior RIVATO – Art. 92739, Eglo, Crom
254,20 lei
| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 9 × 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă cu decorațiuni |
| EAN | 9002759927394 |









