Acest corp de iluminat suspendat din seria LUBERIO este realizat din oțel cromat, sticlă transparentă și aluminiu. Reflectorul are nevoie de o lampă E27.
Pendul de interior LUBERIO – Art. 93073, Eglo, Crom
498,24 lei
| Greutate | 1,89 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 110 cm |
| Culoare | Crom |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă, aluminiu |
| EAN | 9002759930738 |







