Lampa suspendată ALBARACCIN are un abajur sferic din sticlă cu finisaj în stil foiță de aur. Abajurul este suspendat de un baldachin rotund de metal negru pe un cablu textil negru. Lampa elegantă cu pandantiv are un design simplu și, cu un diametru de 19 cm, completează interioarele moderne, oferind un iluminat elegant în sufragerie sau sufragerie deasupra mesei. Becurile nu sunt incluse. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită 1 bec E27.
Pendul de interior ALBARACCIN – Art. 98524, Eglo, Negru
305,04 lei
| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19 × 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă |
| EAN | 9002759985240 |









