| Greutate | 5,39 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 98,5 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9008606243242 |
Lustră de interior CHAMPERICO – Art. 390217, Eglo, Negru
2.236,97 lei








