Lampa suspendată PETROSA are un abajur mare din material textil, de culoare cappuccino, cu finisaj interior din alamă. Cablul textil negru și baldachinul metalic de aceeași culoare se îmbină superb cu aspectul minimalist al luminii. Cu aspectul său retro șic din anii ’60, pandantivul completează interioarele moderne și oferă un iluminat confortabil în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becul nu este inclus. Produsul are un suport de lampă E27 și necesită un bec E27.
Lustră de interior PETROSA – Art. 390195, Eglo, Negru
508,40 lei
| Greutate | 0,583 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 28 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 1X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9008606238170 |










