Lampa suspendată GRADOLI 1 are o structură de oțel cu finisaj din alamă periată. Brațele luminoase liniare, decalate, sunt reglabile și pot fi reglate. Design-ul starburst, combinat cu cele opt socluri expuse pentru bec și cablul textil negru, completează designul elegant, futurist. Lampa pandantiv se integrează perfect în interioarele moderne, creând o caracteristică în orice spațiu, fie în camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Produsul necesită 8 becuri E27 care nu sunt incluse.
Lustră de interior GRADOLI 1 – Art. 99811, Eglo, Alamă matisată
700,58 lei
| Greutate | 2,297 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 71 cm |
| Culoare | Alamă matisată |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 8X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759998110 |








