Lampa suspendată PRIDDY are trei abajururi rotunde din metal finisate în negru cu o suprafață interioară albă. Abajururile atârnă la diferite înălțimi de un baldachin rotund din metal negru. Produsul are un design în stil industrial și reprezintă tușa finală perfectă pentru interioarele moderne, oferind un iluminat atractiv în sufragerie sau deasupra mesei din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior PRIDDY – Art. 49465, Eglo, Negru, alb
396,55 lei
| Greutate | 1,937 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Culoare | Alb, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759494650 |





