Lampa suspendată LITTLETON are șase suporturi suspendate din metal negru, fiecare înconjurat de un cadru dreptunghiular îngust din lemn de cauciuc. Becurile expuse și designul asimetric completează aspectul distinctiv al lămpii suspendate. Cu designul său în stil mansardă și combinația de lemn și metal, pandantivul oferă o soluție modernă de iluminat pentru orice spațiu. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27. Becurile cu forme alungite sunt deosebit de potrivite.
Lustră de interior LITTLETON – Art. 49549, Eglo, Negru
1.005,62 lei
| Greutate | 6,279 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 6X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Lemn |
| EAN | 9002759495497 |





