Lampa suspendată CASTRALVO are o bară suspendată din lemn natural și cinci abajururi din material alb cu detalii din nichel mat. Baldachinul lanternei are un finisaj din lemn natural, astfel încât se îmbină superb în interioarele moderne. Produsul oferă un iluminat confortabil în sufragerie sau peste o masă lungă în sufragerie. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior CASTRALVO – Art. 98591, Eglo, Nichel mat, maro
1.117,47 lei
| Greutate | 4,93 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 121 × 15 × 110 cm |
| Culoare | Maro, Nichel mat |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 5X28W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | lemn, Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil |
| EAN | 9002759985912 |




