Lampa suspendată VARILLAS are un abajur rotund din țesătură neagră, cu un finisaj interior acoperit cu aur și un baldachin din metal negru. Decupajele liniare de pe abajurul din material creează un joc fascinant de lumini și umbre de îndată ce lumina este aprinsă. Lampa cu pandantiv se imbina perfect cu orice interior si ofera iluminare eleganta pentru toate spatiile, fie in camera de zi sau deasupra mesei din sufragerie. Becurile nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior VARILLAS – Art. 98313, Eglo, Negru
762,61 lei
| Greutate | 2,93 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Textil cu ștanțări |
| EAN | 9002759983130 |





