Acest corp de iluminat suspendat din seria POLVERARA este realizat din aluminiu negru și sticlă vaporizată chihlimbar. Elementele de iluminat necesită două aprinderi E27.
Lustră de interior POLVERARA – Art. 39538, Eglo, Negru
761,59 lei
| Greutate | 4,98 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 75 × 18 × 150 cm |
| Culoare | Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 2X40W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | Sticlă aburită |
| EAN | 9002759395384 |





