Lampa suspendată SKOURA are trei abajururi metalice de culoare alamă într-un design geometric șic. Când lumina este aprinsă, creează un joc fascinant de lumini și umbre prin detaliile decupate. Lampa elegantă cu pandantiv completează interioarele moderne, creând o caracteristică distinctivă și atrăgătoare pentru casa ta. Becurile cu filament din imagine nu sunt incluse. Produsul are suporturi de lampă E27 și necesită becuri E27.
Lustră de interior SKOURA – Art. 39757, Eglo, Negru, alamă
2.134,28 lei
| Greutate | 4,786 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 × 25,5 × 150 cm |
| Culoare | Alamă, Negru |
| Tip soclu | E27 |
| Putere bec | 3X60W |
| Becuri incluse | Exclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| EAN | 9002759397579 |




