Lampa suspendată cu LED CABEZOLA are un suport de tavan din metal negru, cu patru abajururi cilindrice din sticlă transparentă, cu detalii de cristal interioare. Cristalele de sticlă de înaltă calitate creează un aspect strălucitor, high-end atunci când produsul este iluminat. LED-urile integrate produc o lumină albă caldă care poate fi estompată folosind un variator rotativ de coordonare pe perete. Lampa suspendată este tușa finală perfectă pentru interioarele moderne, oferind o soluție distinctă de iluminare, fie în sufragerie, fie peste o masă lungă din sufragerie.
Lustră de interior CABEZOLA – Art. 39737, Eglo, Nichel nero
2.033,61 lei
| Greutate | 7,734 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 105 × 12 × 110 cm |
| Culoare | Nichel nero |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 4X6, 6W |
| Becuri incluse | Inclus |
| Tensiune și Frecvență | 220-240V, 50/60Hz |
| Brand | Eglo |
| Material carcasă | Oțel |
| Material Abajur/Sticlă | cristal, Sticlă |
| EAN | 9002759397371 |




